понедельник, 11 сентября 2017 г.

Конкурс на участь у тренінгу «Адвокація та співпраця з органами влади»


До уваги громадських активістів у Черкаській, Кіровоградській, Вінницькій та Полтавській областях!

Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» оголошує конкурс на участь у тренінгу «Адвокація та співпраця з органами влади», який відбудеться в Черкасах2-3 жовтня 2017 р.

Запрошуються представники НУО та активісти з ЧеркаськоїКіровоградськоїВінницької та Полтавської областей, які працюють у сфері захисту прав внутрішньо переселених осіб (ВПО) та інших груп громадян, що постраждали внаслідок конфлікту на Сході України. Дедлайн для заявок - 21 вересня 2017 р.

                      

Учасники тренінгу отримають знання:
- про основні етапи адвокаційної кампанії;
- про те, як правильно вибудувати свою адвокаційну кампанію, аби вона була ефективною й ви досягли поставленої мети;
- про канали комунікації й ключові меседжі, які при цьому потрібно застосовувати під час спілкування з органами влади;
- про приклади успішних адвокаційних кампаній на місцевому рівні.
Мета тренінгу: посилити спроможності регіональних громадських організацій будувати ефективну роботу з органами влади, адвокатувати зміни щодо захисту прав вразливих груп громадян.

Тренер: Тетяна Дурнєва, виконавча директорка ГО «ГРУПА ВПЛИВУ», експертка з питань внутрішньо переміщених осіб.

Також учасники тренінгу зможуть попрактикуватися й перевірити свої нові навички й знання під час спеціальних завдань. Це допоможе їм у майбутній роботі.

Для участі в тренінгу потрібно до 21 вересня 2017 р. включно заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/HQQ2cP Відібрані учасники отримають підтвердження про їхню участь не пізніше 24 вересня. Тоді ж їм буде надано додаткову детальну інформацію про місце проведення тренінгу та ін.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проживання й харчування учасників, а також компенсують транспортні витрати (автобус/вагон типу плацкарт або купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та завчасно підготовленої копії квитка у зворотній бік (за умови обов’язкової участі у мінімум 90% заходів програми тренінгу).

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Посилення захисту прав ВПО через співпрацю Уповноваженого ВРУ з прав людини з громадянським суспільством», який ГО «ГРУПА ВПЛИВУ» реалізовує у співпраці з Секретаріатом Уповноваженого з прав людини ВРУ за підтримки Програми розвитку ООН.ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ»
м.Київ, вул.Саксаганського, 41 В, кв.4. 
тел.: +38 050 0477 08 00

Комментариев нет:

Отправка комментария