среда, 6 августа 2014 г.

Мережа «Громадські ініціативи України» оголошує другий всеукраїнський конкурс «Краща громадська ініціатива України ‘14»


У 2014 році Мережа «Громадські ініціативи України» продовжує підтримувати та поширювати найкращий досвід громадських організацій та ініціативних груп, які працюють в Україні та запрошує до подачі заявок для участі у другому конкурсі «Краща громадська ініціатива України ‘14».
Метою конкурсу є відзначення, популяризація та поширення інформації серед громадськості України про важливі ініціативи, акції, проекти, які були реалізовані громадськими організаціями та ініціативними групами.
 Учасники конкурсу — громадські організації, благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, ініціативні групи громадян, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання.

Цей конкурс покликаний створити майданчик для обміну найкращими ідеями у сферах активізації місцевих громад, вирішення місцевих проблем, створення партнерств між громадою та муніципалітетом/бізнесом, а також запровадження інноваційних методів діяльності в роботі неурядової організації/місцевої громади/ініціативних груп.

 Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму, яка знаходиться в додатку та надіслати її до 31 серпня 2014 року на адресу: civilukraine@gmail.com з поміткою «Краща громадська ініціатива України — 2014».

 Всі отримані в рамках конкурсу описи кращих громадських ініціатив будуть опубліковані на сайті мережі «Громадські ініціативи України» — ngonetwork.org.ua. Переможець у кожній з восьми номінацій отримає запрошення взяти участь у всеукраїнському форумі «Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя українських громад», диплом переможця та цінні подарунки від однієї з організацій, що входить до мережі «Громадські ініціативи України».

Переможці визначатимуться в таких номінаціях:
краща ініціатива у сфері екології та охорони навколишнього середовища
краща ініціатива у сфері волонтерства
краща ініціатива у сфері в сфері захисту та представлення інтересів (адвокасі)
краща ініціатива у сфері роботи з дітьми та молоддю
краща ініціатива у сфері місцевого розвитку
краща ініціатива у сфері роботи з людьми з особливими потребами
краща ініціатива у сфері культури
краща ініціатива у сфері розвитку благодійності


Критерії вибору переможців:
вплив реалізованої ініціативи на місцеву громаду;
актуальність проблеми на вирішення якої була спрямована ініціатива;
інноваційність та оригінальність;
життєздатність та можливості до самофінансування ініціативи;
здатність до мультиплікації ініціативи.


 Передбачається, що досвід учасників конкурсу буде в подальшому корисним для розробки нових проектів. Партнери та грантери Мережі ГІУ будуть використовувати описані практики як надихаючі приклади для своєї діяльності. Тому ми очікуємо від конкурсантів лаконічності і зрозумілості в описі ініціативи, а також відкритості та готовності до створення партнерств і спільної реалізації проектів.

Визначення переможців:
 Конкурсна комісія з визначення переможців конкурсу складатиметься з представників 16-ти громадських організацій, що входять до складу всеукраїнської мережі «Громадські ініціативи України». Рішення конкурсної комісії буде опубліковане на веб-сторінці мережі «Громадські ініціативи України» 20-го вересня 2014 року.

 З попереднім конкурсом «Краща громадська ініціатива України» та його результатами Ви можете познайомитись на сайті мережі «Громадські ініціативи України» в рубриці «історії успіху ОГС»

 ***
Додаткова інформація про мережу «Громадські ініціативи України»:

Місія мережі: розбудова громадянського суспільства в Україні на рівні місцевих територіальних громад.

Унікальність
 Всеукраїнська мережа «Громадські ініціативи України» понад вісім років працює на рівні місцевих територіальних громад (у містах, районах у містах, районах, селищах, селах). Протягом цього часу накопичений значний досвід, знання, а також приклади історій успіху, які поступово передаються новим організаціям, що забезпечує сталість результатів роботи мережі.

 Географія та партнери
 На сьогоднішній день мережа поширює свою діяльність на 16 областей України: Спілка Української Молоді в Україні (м. Київ); Громадська організація «Товариство Лева» (м. Львів); Одеська обласна громадська організація «Комітет Виборців України» (м. Одеса); Асоціація незалежних творчих ініціатив (, м. Черкаси); Освітній центр «Ініціатива» (Чернігів); Сумський обласний комітет молодіжних організацій (м. Суми); Волинський ресурсний центр (м. Рівне); ВОМГО «Наше Поділля» (м. Вінниця); Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» (м. Кременчук, Полтавська область); Фундація сприяння громадської активності (м. Херсон); Бахчисарайський центр регіонального розвитку «Топ -Кая» (м. Бахчисарай), Волинська обласна молодіжна громадська організація «Асоціація молодих реформаторів» (м. Луцьк); Молодіжна організація «Комітет молоді Бердянська» (м. Бердянськ, Запорізька область); Донецька обласна організація «Комітет Виборців України» (м Донецьк); Громадська організація «УкрПростір » (м. Запоріжжя); Громадська організація «Тамариск» (м Дніпропетровськ) область

Наші заходи
 Щороку мережа «Громадські ініціативи України», а також наші регіональні партнери проводять десятки різноманітних заходів, які спрямовані на розвиток та підтримку громадських ініціатив в Україні. Круглі столи, тренінги, конкурси малих грантів, навчальні та ознайомчі візити, а також багато іншого. Щорічно учасниками наших заходів є сотні активістів неурядових організацій та ініціативних груп з усієї України.

 Важливою складовою діяльності мережі є проведення регіональних та міжрегіональних форумів і ярмарків «Місцеві ініціативи – шлях розвитку місцевих громад України». Вони є надзвичайно важливими для невеликих громадських організацій, які працюють на локальному рівні чи в невеликому населеному пункті, адже це чи не єдине місце, де керівники таких організацій можуть побачити таких же активних і небайдужих людей, але з інших регіонів. Обговорити нові ідеї обмінятись думками і найголовніше набратись впевненості, що активних і небайдужих людей багато і разом вони сила. Ярмарки проводяться щороку з ініціативи організацій, що входять до мережі.

 Детальніше про мережу «Громадські ініціативи України» можна дізнатись на нашому офіційному сайті.

Презентація програми
Опис програми
Аплікаційна форма

Комментариев нет:

Отправка комментария