понедельник, 24 ноября 2014 г.

Круглий стіл «Розробка стратегії регіонального розвитку в Черкаській області: досягнення та перспективи»

26 листопада 2014 року о 15:00 в прес-центрі газети «Нова доба» (Черкаси, вул. Хрещатик, 223) відбудеться круглий стіл «Розробка стратегії регіонального розвитку в Черкаській області: досягнення та перспективи». Організатором прес-конференції є громадська організація «Академія стратегічних досліджень». Захід проводиться в рамках проекту «Регіональна політика в Україні: громадський моніторинг стратегій регіонального розвитку», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з громадською організацією «Академія стратегічних досліджень» у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів, Інститутом громадянського суспільства, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Офісом Ради Європи в Україні за підтримки Європейського Союзу.
Під час заходу учасники круглого столу обговорять:
-   особливості процесу розробки стратегії регіонального розвитку (СРР) в області;
-  проблеми розробки стратегії регіонального розвитку;
-  перспективи завершення роботи над стратегією регіонального розвитку та її затвердження;
-  методика розробки стратегії регіонального розвитку в області на основі кращої європейської практики і новітнього українського законодавства.
До участі у заході запрошуються: представники відповідних департаментів місцевих органів влади, які відповідають за реалізацію політики регіонального розвитку в області (представники ОДА, обласної ради), учасники робочої групи з розробки стратегії регіонального розвитку в області,  засобів масової інформації, громадські активісти та всі зацікавлені особи.

 Контактна інформація:

проект-менеджер, керівник юридичної служби АСД – Ропало Любов, 0632689281

ел.пошта: a5d@ukr.netКомментариев нет:

Отправка комментария