четверг, 18 февраля 2016 г.

Конкурс блогозаписів на тему співпраці України та ЄС

Представництво ЄС в Україні оголошує конкурс блогозаписів, що відбувається в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді».
Ведете невеликий блог, але хочете справжньої слави? Часто пишете у соціальних мережах, але хочете, щоб Ваші думки читали не лише Ваші друзі? Напишіть короткий блогозапис на тему співпраці України та ЄС, розмістіть на сайті blog.euroquiz.org.ua, зберіть лайки та коментарі і отримуйте призи. Ваші думки прочитають тисячі відвідувачів сайту.
Вимоги до блогозаписів:
  • Відповідати тематиці зв’язку України та Європи;
  • Бути оригінальним і не використовувати власність чужого авторського права;
  • Бути написаним і розміщеним на сайті blogs.euroquiz.org.ua в проміжку між 11 лютого і 20 травня.
1. З 11 лютого до 20 травня  2016 року зареєструйтесь на сайті blogs.euroquiz.org.ua і опублікуйте на своїй персональній сторінці блогозапис на тему співпраці України та ЄС.
2. До 20 травня відвідувачі сайту зможуть прочитати Вашу роботу, проголосувати за неї лайками та поширеннями, а також залишити коментарі. Автор блогу, який збере найбільше переглядів, поширень та коментарів стане переможцем конкурсу.
3. У червні під час церемонії нагородження автор найбільш популярного блогозапису отримає приз.
Детальна інформація та реєстрація учасників на сайті  HYPERLINK "http://euroquiz.org.ua/blog-contest" http://euroquiz.org.ua/blog-contest
За додатковою інформацією звертайтеся по телефону 093 525 83 34 , 044 592 8669 чи пишіть на e-mail  HYPERLINK "mailto:ask@euroquiz.org.ua" ask@euroquiz.org.ua .
Проект «ЄС: вибір української молоді»  є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавцем проекту виступає  ГО "Молодіжна Альтернатива".

Комментариев нет:

Отправка комментария