четверг, 18 февраля 2016 г.

Конкурс аудіоподкастів на тему ЄС

З 9 лютого до 25 квітня триває прийом робіт для участі у конкурсі аудіоподкастів на тему співпраці України та ЄС. Конкурс відбувається в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді» від Представництва ЄС в Україні.
Подкаст – це коротка аматорська радіопрограма. До участі приймаються аудіо записи в форматах репортажу, аналітики, інтерв’ю або інших. Ви вільні у виборі жанру. Головне – розкрити тему зв’язку між Україною та Європою.
Незалежно від зайнятого місця, усі учасники конкурсу отримають сувеніри від Представництва ЄС. Найкращий подкастер отримає спеціальний приз.
Вимоги до аудіозаписів:
  • Тривати менше 10 хвилин;
  • Бути оригінальним та не використовувати чужу інтелектуальну власність;
  • Відповідати тематиці співпраці України та ЄС.
Як буде проходити конкурс:
1. З 9 лютого до 25 квітня  2016 року запишіть подкаст, завантажте його на сервіс SoundCloud.com і надішліть посилання через реєстраційну форму на сайті Euroquiz.org.ua. Учасникам конкурсу має бути від 22 до 30 років.
2. З 26 квітня до 31 травня  2016 року незалежні члени журі з числа радіоведучих та працівників Представництва ЄС прослухають усі подкасти і оберуть найкращу роботу. Переможця буде оголошено до 15 червня.
3. У червні під час церемонії нагородження найкращий аудіоподкастер отримає приз.
Детальна інформація та реєстрація учасників на сайті  HYPERLINK "http://euroquiz.org.ua/audio-contest" http://euroquiz.org.ua/audio-contest.
За додатковою інформацією звертайтеся по телефону 093 525 83 34, 044 592 8669  чи пишіть на e-mail  HYPERLINK "mailto:ask@euroquiz.org.ua" ask@euroquiz.org.ua .
Проект «ЄС: вибір української молоді»  є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавцем проекту виступає  ГО "Молодіжна Альтернатива". Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

Комментариев нет:

Отправка комментария