воскресенье, 12 октября 2014 г.

Круглий стіл “Виборчі права переселенців. Як їх реалізувати на Черкащині?»15 жовтня у м.­­­­­­­­­­ Черкаси ВГО «Центр підтримки громадських ініціатив» в рамках Всеукраїнської компанії «Кожен голос важливий» проводить круглий стіл на тему: “Виборчі права переселенців. Як їх реалізувати на Черкащині?»

Захід починається о ­14.00 за адресою:
конференц-зал готелю «Дніпро» (м. Черкаси, вул. Фрунзе, 13)

Довідки за телефоном: (096)2451723, (063)9823889

Основною метою круглого столу є обговорення проблем, пов’язаних із реалізацією виборчого права  вимушених переселенців із зони АТО та тимчасово окупованої території АР Крим.
Громадяни України, а саме вимушені переселенці із зони АТО (більше 150 000 виборців), вперше за роки незалежності нашої держави стикнулися із серйозною проблемою, пов’язаною із реалізацією права на волевиявлення. Більша частина вимушених переселенців, не пройшовши процедуру тимчасової зміни місця голосування, у день виборів не зможуть проголосувати.
Через те, що громадяни дуже часто не досить добре обізнані із особливостями виборчого законодавства, трапляються випадки, коли вони дуже пізно дізнаються, що втратили можливість обирати в день голосування. Ця проблема стосується не лише переселенців, а й людей, які перебувають у відрядженні, і студентів, які в день голосування не зможуть поїхати додому, на місце їхньої офіційної реєстрації тощо. Такі ситуації обумовлюють необхідність в проведенні інформаційної роботи серед виборців стосовно того, як вони можуть тимчасово змінити місце голосування, як перевірити себе у списках виборців та як бути включеним у списки виборців тієї дільниці, яка є максимально наближеною до місця перебування громадянина в день виборів.
В обговоренні приймуть участь: експерти з виборчого права, представники органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськості, які опікуються проблемами вимушених переселенців з Донбасу та АР Крим, юристи та фахівці із залучення населення до виборчого процесу, органи державної реєстраційної служби (ДРВ), які формують списки виборців, громадські активісти.
Кампанія ініційована Центром підтримки громадських ініціатив в рамках проекту «Підвищення рівня прозорості державного реєстру виборців України» за підтримки  уряду Канади.


З повагою,

Центр підтримки громадських ініціатив


регіональний партнер - ГО "Академія стратегічних досліджень"

Комментариев нет:

Отправка комментария